Gracze komputerowi mają to do siebie, że w pogoni za jak najlepszą jakością zabawy są w stanie inwestować naprawdę spore kwoty w sprzęt, który udźwignie najlepsze tytuły na maksymalnych ustawieniach. Bowiem dopiero takie rozwiązanie zapewnia niesamowitą zabawę przy wysokich rozdzielczościach i płynnej grafice.

W takich sytuacjach doskonale sprawdza się karta graficzna r9 290, która jako sprzęt dość tani, a jednocześnie bardzo wydajny, sprawdza się znakomicie w roli podstawowego urządzenia do zarządzania warstwą wizualną. Jej możliwości możemy testować na rozmaite sposoby, jednak najlepszym z nich bez wątpienia jest odpalenie jakiejkolwiek wymagającej gry. Wtedy bowiem mamy możliwość sprawdzenia, w jaki sposób karta radzi sobie z nowoczesnymi technologiami.

Osoby często podróżujące, niemalże wiszące na telefonie wiedzą, że jazda i jednoczesna rozmowa przez komórkę jest karana dość dużymi mandatami. Jednakże możemy ich łatwo uniknąć w jeden sposób, wykorzystując do tego celu zestawy bezprzewodowe, które umożliwiają prowadzenie swobodnej rozmowy, a jednocześnie posiadanie wolnych rąk do obsługi kierownicy i innych systemów samochodowych. Aby wejść w posiadanie takiego zestawu wystarczy zwykła słuchawka bluetooth dostępna w niemalże każdym sklepie handlującym sprzętem telekomunikacyjnym. Oczywiście pod warunkiem, że i nasz telefon wyposażony jest w tę technologię. Bowiem jeśli tak, to wystarczy szybkie sparowanie obydwu gadżetów, aby uzyskać doskonały zestaw pozwalający jednocześnie prowadzić i załatwiać wszelkie biznesowe sprawy.